Aanbiedingen zijn altijd leuk, wie wil er nou niet minder betalen en meer krijgen? Bij DeRoofvisser.com zijn er geregeld mooie aanbiedingen te krijgen en dat is nu niet anders. In dit artikel lichten we weer een aantal toffe acties uit waar jij zeker je voordeel mee kunt doen!
Finesse hengels voor een mooie prijs> LMAB La Moustique
Het Duitse merk LMAB zien we vaker en vaker en met de La Moustique hengelserie hebben ze een mooie serie uitgebracht voor de vissers die graag met licht kunstaas vissen op baars en snoekbaars. En dat voor een hele knappe prijs! Ze hebben voor de prijs een mooie snelle actie zodat je nog steeds goed voelt wat er met je kunstaas gebeurt. De blank is super licht en daarom liggen hengels in deze serie super mooi in de hand. Elk model is weer precies afgestemd op de visserij waar deze voor bedoeld is.
De RVS SIC-geleiders zorgen ervoor dat elke lijnsoort gebruikt kan worden en maken het m ogelijk om lange en nauwkeurige worpen te maken. Je hebt ook direct contact met de blank door de speciale molenhouder zodat je nog beter voelt wat je doet. Als extra pluspuntje zijn de bovenste drie ringwikkelingen helderder van kleur, zodat je je top nog beter in de gaten kunt houden. Er zijn zeven modellen waar je uit kunt kiezen en allemaal zijn ze afgeprijsd. Check ze HIER.
Nu voor de helft van de prijs> Savage Gear Craft Cannibal
Om maar een beetje in de lichte visserij te blijven, hebben we daar nog de Craft Cannibal shad van Savage Gear. Deze shad is nu wel 50% afgeprijsd! De inspiratie voor deze shad kwam uit een jonge forel, met de klassieke Cannibal open bek van de shad en het realistische oog. Door het nieuwe ontwerp in de staart, zwemt deze versie nog beter dan zijn voorganger. Zelfs op lage snelheid zit er nog actie in.
De details en beschilderingen zijn handgemaakt en deze shad is een echte allesvanger. Of je nu graag op baars, snoekbaars of snoek vist, je weet zeker dat je een goede keuze maakt als deze shad aan de speld gaat. Deze shad is te krijgen in 6.5 cm, 8.5 cm en 10.5 cm. Het bekkie is een beetje open zodat je jighead er direct naadloos in past. Check ze HIER.
Het voorjaar komt eraan!> Salmo Rattlin’ Slider
Het voorjaar komt er weer aan en dat betekent tijd voor jerkbaits. In deze tijd zijn snoeken en snoekbaarzen zeer agressief en een jerkbait zoals de Salmo Rattlin’ Slider kan ze dan echt uit de tent lokken. Toch is het water nog koud en daardoor is trager vissen nog vaak de key to succes. Dit kan perfect met jerkbaits omdat jij precies kunt bepalen hoe snel jij de Slider binnen tikt. De ratels in de jerkbait maken de roofvis nog meer geïrriteerd en vaak zie je dat ze echt uit agressie die jerkbait komen halen.
Probeer het eens uit op een ondiepere stek die lekker in de zon ligt of stekken met oude plantenresten zodra het februari/maart is. Rond deze tijd komen met name de snoeken steeds ondieper liggen en testen ze de paaiplekken. De Rattlin’ Slider is te krijgen in 8 cm of 11 cm en daardoor is het een ideaal aasje voor allerlei rovers en allerlei wateren! Mocht de vis toch nog wat dieper zitten, dan kun je hem zelfs even laten zinken. Check hem HIER.
Wanneer het traag moet> Gunki Scunner
Nu het nog winter is, zal het ook nog wel even duren voordat het tempo echt weer in je aas mag. De Gunki Scunner is een prachtige swimbait welke je tergend langzaam kunt vissen. Een lekker compacte swimbait ook met een hoge body, een model waar grote snoeken echt niet vies van zijn! De Scunner verplaatst mega veel water, maar dit merk je niet aan de hengeltop gelukkig waardoor het ook een prettig te vissen stuk kunstaas is.
De staart kun je verwijderen of vervangen, mocht deze na al die snoeken het begeven. Er zijn twee modellen: een 17,5 cm variant en een 13,5 cm variant. De laatste is prachtig te gebruiken in de polders en in de woonwijken terwijl de grotere juist weer super is op groot water. Probeer ook eens deze swimbait met lichte twitches binnen te vissen om een heel ander soort actie te krijgen! Check ze HIER.
Met deze aanbiedingen kun jij het voorjaar weer met frisse zin tegemoet. Hele assortiment checken? Klik dan HIER.